Yeni Nesil Reklam Panosu: Sosyal Medya

Sosyal medya reklamcılığı hesap yönetiminin haricinde ekstra olarak Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn, Tiktok gibi mecralarda reklamlarınızın potansiyel müşterilerinize gösterilmesidir.

Sosyal Medya Reklamının
Faydaları
Dijitalde yol alırken sosyal medyanın önemi kuşkusuz herkes tarafından biliniyor artık. Tabi sosyal medyanın önemli ve etkin bir ayağı olan sosyal medya reklamcılığı da dijital pazarlamanın en faydalı parçalarından biridir.
  • Sosyal Medyadaki mevcut kitlenizin üzerine yeni takipçiler edinmenize olanak sağlar.
  • Gönderi öne çıkarma özelliği ile potansiyel müşterileri sosyal medya profilinize, özelden mesaj atmaya veya internet sitenize yönlendirebilirsiniz.
  • Hikaye (Story), Reels (Video) vb. içerik çeşitlerini öne çıkarma ve reklam verme yöntemleri ile daha fazla kitlenin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.
  • Bulunduğunuz şehir, bölge ve ülkeye reklam verebileceğiniz gibi daha geniş alanlara da reklam vererek uluslararası bir reklam operasyonu yürütebilirsiniz.
  • İşletmenize, ürün ve hizmetlerinize uygun reklam metni, görseli ve stratejisi ile reklam planınızı hazırlıyoruz.
  • Yaptığınız işin özelinde müşterilerin internette ve sosyal medyada kullandığı anahtar kelimeler, hashtaglar uzman ekibimizce reklamlarınıza yerleştiriliyor.
  • Yaş, cinsiyet, lokasyon gibi parametreleri de akıllıca analiz ederek reklamlarınızın yayım yönünü belirliyoruz. Böylece en ilgili ve sizden hizmet alması en muhtemel kişilere reklamlarınız gösteriliyor.
  • Sosyal Medya hesaplarınızın da takibini yapıyor, marka bilinirliğiniz üzerine çalışmalar yürütüyoruz.
Nasıl ve Neden Sosyal Medya?

Sosyal Medya Reklamları; anahtar kelime, hedef kitle, reklam verilecek bölge ve yaş gibi parametrelerin analiz edilmesi, sosyal medyada bulunan insanların tüketim alışkanlıkları gibi psikolojik etkenlerin de değerlendirmesi sonucu yapılırlar.

Etkin ve verimli bir reklam ve tanıtım çalışması markanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanınmasına, satılmasına ve devamlı tüketim ihtiyacının doğmasına olanak sağlar.

Dünya Çapında Pazarlama ve Tanıtım İmkanı

Detaylı İzleme ve Analiz

Daha Yeni Müşterilere Ulaşım

Görsel ve Metin İçeriği Üretimi

Her Cihazda Reklam Gösterimi

Ürün ve Hizmetlerinizin Satışına Yönelik Stratejik Pazarlama

Ücretsiz Danışmanlık İçin;
Dem Yazılım ile Sosyal Medya Pazarlaması

DEM YAZILIM farkını yine ortaya koyarak size özel bir planlama ve markanıza göre hazırlanan takvim ile detaylı bir tanıtım çalışması yapıyor. Ürününüzü, hizmetinizi veya markanızı tanıtmak, daha çok müşteriye ulaşmak ve dijital dünyada yer edindikten sonra tutunmanın gereği olan sosyal medyada hızla ilerlemek için uzman ekibimizden yararlanmanız sizin için en doğru yol olacaktır.