fbpx

Mobil Uygulama

Android ve IOS platformlarla uyumlu, göz alıcı ve efektif özelliklere sahip mobil uygulamalarınızı Dem Yazılım’ın profesyonel yazılım mutfağında hazırlıyoruz.
 

Görüşme Talebi Oluşturun

Uzman Ekibimiz Size Yardımcı Olsun. Fikrinizi, ihtiyaç ve ihtiyaçlarınızı iletin. Size uygun sistemi profesyonel hizmet anlayışımızla kuralım.
Ne yapıyoruz?

Harika Tasarımlar

Mobil geliştirme ekibimiz en efsane yazılım ve tasarım becerilerini kullanarak mobil uygulamanızı tasarlıyorz.

Mobil Marketler

Android ve IOS marketlerde uygulamanızı yayımlamak için gereken altyapıyı size sağlıyoruz.

Push Bildirimleri

Telefonlarına uygulamanızdan bilgilendirme, kampanya vb. amaçlı bildirimlerinizi yapabilmeniz için push bildirim özelliği sağlıyoruz.

E-Ticaret

Mobil uygulamanızı satış yapabilmeniz için gereken özelliklerle konfigüre ediyoruz.

Yönetim Paneli

Mobil uygulamanızı yönetmeniz için kolay kullanıma sahip yönetim panelimiz sizlere iş yaparken büyük kolaylık sağlıyor.

Regülasyona Uyum

Müşterilerinizle iletişim kurarken ve ürün/hizmet sunumu yaparken uymanız gereken KVKK, GDPR gibi kanuni mevzuata uyumlu olmanızı sağlıyoruz.

Özel Uygulamalar

İş süreçlerinize yönelik, ihtiyaçlarınızı karşılayan efektif kullanım sunan mobil uygulamalarınızı hayata geçiriyoruz. Özel istekleriniz her daim bizim önceliğimizdir.

Siteleriniz Uygulama Oluyor

Halihazırda bulunan web sitelerinizi mobil uygulamalara dönüştürüyoruz. Böylece müşterilerinize, takipçilerinize yeni bir deneyim sağlıyoruz.

Sizsiz Olmaz

Siz olmaz diyor ve mobil uygulama geliştirme sürecimizde sizi merkeze alıyoruz. Sizin öneri, istek ve direktiflerinizi dikkatli dinliyor ve uygun çözümleri sunuyoruz.

Hemen Teklif Alın

Hemen teklif merkezimizden teklif talebinizi oluşturun. Profesyonel ekip arakdaşımız sizinle iletişime geçip ihtiyaçlarınızı anladıktan sonra en uygun teklifi versin.

Ne İçin Mobil Uygulama Tasarlatabilirim?

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizin istekleriniz, sizin uygulamanız. O zaman siz öncelikli olmalısınız. İşte bu yüzden sizi uygulama geliştirme sürecinin merkezine alıyoruz. Sizin istekleriniz bizim için en önemli referans oluyor.

Hemen Teklif Alın

Teklif Merkezimizden teklif talebinizi oluşturun. Uzman ekibimiz süreci işletip en avantajlı teklifle size ulaşsın.
Scroll to Top