fbpx

Ofisinizi dijitale taşımanın vakti geldi.

İster tek kişiden oluşan bir işletme, ister KOBİ, isterseniz büyük operasyonları yürüten ticari şirketler olun, her ne büyüklükte ve ticari iş hacminde olursanız olun ama internette olun. Gelişen ve değişen dünyada sizlerin de dijital dünyaya adım atmanızın vakti gelmedi mi? Bizce çoktan her şirketin internette en azından bir varlık oluşturmasının vakti geldi de geçiyor. Bu nedenle sizlere yeniden yapılanan ve güncellenen DEM YAZILIM olarak yeni tekliflerle ve dijitale geçiş fırsatıyla geldik.

 

Hemen Teklif Alın

Paketlere bağlı kalmadan kendi ihtiyaçlarınızı belirleyerek size özel olarak en uygun şekilde teklifinizi almak için teklif talebinizi oluşturun. Teklif Merkezimizden teklif talebinizi oluşturabilirsiniz.
Size Özel

Neden Kurumsal Site?

Kurumsal site internetteki yerinizdir. İnternetteki ofisiniz, işyerinizdir. Bu siteyi ayrıca internetteki tabelanız gibi de düşünebilirsiniz. Yeni müşteriler ve kazanç imkanlarını sizlere sunan, internette dolaşan insanların bir girip bakabilecekleri bir alanı size sağlayan bir yapıdır. Bu nedenle kurumsal site potansiyel müşterileri içeriye davet edebileceğiniz bir dükkan gibidir.

Yeni iletişim imkanı

Mevcut müşterilerinize yeni bir iletişim ve erişim ortamı sunarsınız.

Yeni müşteriler

Sitenizi çeşitli pazarlama stratejileriyle yeni müşterilere de açarsınız.

Her şey dahil

Sitenizi tasarlıyoruz ve sunucu, alan adı, SSL hizmetleriyle destekliyoruz. Üstelik ilk yıl ücretsiz

Hizmetlerinizi Tanıtın

Ürün ve hizmetlerinizi sitenizde tanıtabilirsiniz.

Her yerden erişim

Müşterileriniz ve potansiyel müşteriler telefondan, form ve e-posta ile size erişirler.

Güvende Olun

Güvenlik altyapısı ile internette güvenle sitenizi yayımlayın.

İş Süreçlerinizi Yönetin

Ekip üyelerinizin görev dağılımı, görevlerin takibi, iş ve işlemlerin teknolojik ortamda izlenmesi ve koordine edilmesi bir işletmede olmazsa olmaz temel gereksinimdir. Kurumsal sitenize eklenecek proje ve iş takip modülü ile iş süreçlerinizi dijital ortamda organize edin. Zamandan tasarruf ederken mekan bağımlılığı ve işlerin gecikmesi gibi durumları minimum seviyeye indirin.

İş ve Proje Yönetim Modülü

İş süreçlerinizi yönetin. Ekip üyelerinizi farklı gruplara/departmanlara/bölümlere ayırarak çeşitli projeler ve iş dosyaları oluşturabilirsiniz. Bu proje ve iş dosyaları üzerinden ilgili işlerin takibini, görevlendirmeleri, azami teslim ve tamamlanma sürelerini belirleyebilirsiniz. Proje ve iş dosyalarına görev listeleri, görevler ve alt görevler ekleyerek işi daha detaylı ve takip edilebilir hale getirebilirsiniz. Tamamlanmayan, geciken görevleri proje ve personel bazında raporlayabilir ve işletmenizin durumunu yakından ama mekana ve zamana bağlı olmadan izleyebilirsiniz.

Randevu Yönetim Modülü

Bazen müşterilerinizle bir araya gelmeden uzaktan iletişim kurma ihtiyacı hissedersiniz ancak telefonun ve e-postanın veremediği duygusal iletişimi sağlamak için çevrimiçi görüşmeler yapmak istersiniz. Ya da bunu müşterileriniz talep eder. Ancak genelde bu randevu ayarlanarak koordine edilmelidir, aksi halde işler karışabilir. Bunun için müşterilerinize randevu almalarını sağlayabilecekleri bir panel sunabilirsiniz. Personellerinizi sisteme ekleyebilir, görüşme için uygun oldukları vakti sisteme girebilirsiniz. Böylece müşterileriniz görüşmek istediği personelinizden görüşmek için uygun olan zamanları seçerek görüşmek için rezervasyon yapabilirler.

En iyi planı seç

Kurumsal site, bilinen ve sayılan faydalardan daha fazla imkanlar da sağlamaktadır. İnternette olmanın farkını DEM YAZILIM ile öğrenin. Hem indirimlerden yararlanın hem de kapsamlı bir kurumsal sitenin sahibi olun.

Dıgıtal up

8.000 ₺

10.000 ₺

+KDV

Busıness

16.000 ₺

20.000 ₺

+KDV

professıonal

35.000 ₺

 

+KDV

*Paket .com, .net, .org alan adı tahsisleri için oluşturulmuştur. Bu nedenle farklı alan adlarındaki beklenmeyen maliyetler tarafınıza aittir.

**Canlı Chat için şirketimizin entegrasyon hizmeti sunabildiği chat yazılımları kullanılır.

07.07.2023 tarih ve 7346 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı gereği yazılım ve teknoloji sektörüne ilişkin Katma Değer Vergisi (KDV) oranı %20 olarak güncellenmiştir. Bu kapsamda fiyatlarımıza uygulayacağımız KDV oranı %20 olacaktır.

Hemen Teklif Alın

Paketlere bağlı kalmadan kendi ihtiyaçlarınızı belirleyerek size özel olarak en uygun şekilde teklifinizi almak için teklif talebinizi oluşturun. Teklif Merkezimizden teklif talebinizi oluşturabilirsiniz.
Size Özel

Tasarım Özelleştirme ve Özel Tasarım Geliştirme Nedir?

Tasarım Özelleştirme şirketimiz tarafından ek hizmet olarak sunulan bir hizmettir. Bu hizmette hazır olarak elde bulunan temaların sizin kurumsal kimliğinize göre özelleştirilmesi sağlanır. Bu hizmete ait detaylı bilgi için butona tıklayarak Tasarım Özelleştirme Hizmet Standartlarından öğrenebilirsiniz.

Ayrıca özel tasarım geliştirme hizmetimizden faydalanabilir kendi kimliğinizi yansıtan özel tasarıma sahip olabilirsiniz.

Destek ve Bakım Hizmetleri

Bu hizmet kataloğu genellikle aldığınız hizmete ek olarak ücretsiz verilen hizmetlerden oluşmaktadır. Ancak bazı hizmetlerde ek ücretler oluşabilecektir. Bununla ilgili detaylı bilgiyi butona tıklayarak Destek ve Bakım Hizmeti Standartlarından öğrenebilirsiniz.

Bazı destek ve bakım hizmetleri;

Sık Sorulan Sorular

Kurumsal site internetteki yerinizdir. İnternetteki ofisiniz, işyerinizdir. Yeni müşteriler ve kazanç imkanlarını sizlere sunan, internette dolaşan insanların bir girip bakabilecekleri bir alanı size sağlayan bir yapıdır

Mevcut sabit ücretli paketlerimizde altyapı olarak isimlendirdiğimiz sunucu, alan adı ve SSL güvenlik sertifikası hizmetleri ilk bir yıl ek ücret istenmeden paket fiyatına dahil olarak verilmektedir.

Ayrıca, paket içinde belirtilen hizmetler zaten sizlere paket kapsamında sunulmaktadır. Bunlar özel tasarım, butonlar, canlı chat entegrasyonu vb. gibi olabilir. Detaylı içerik ilgili paket içeriğinde yazmaktadır.

Altyapı Hizmeti olarak isimlendirdiğimiz hizmetimiz; sunucu (hosting), alan adı (domain) ve güvenlik sertifikası (SSL) hizmetlerini bir arada içeren hizmetimizdir. Bu hizmet kurumsal internet sitesi paketleri kapsamında ilk yıl için paket fiyatına dahil edilmiştir.

Bir yılın sonunda sitenizi bizim altyapımızda barındırmaya devam etmek isterseniz sunucu ve alan adı ücretlerini ödemeniz koşuluyla yararlanabilirsiniz. 

Bu ücretler size yıllık altyapı kullanım sürenizin bitimine on beş gün kala e-posta vb. muhtelif yollarla bildirilir.

Dem Yazılım, T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından ticari amaçlı yer sağlayıcı olarak yetkilendirilmiştir.

Yer sağlayıcısı, basit bir tabirle sunucu işletme ve kiralama hizmetlerini sunabilme yetkisine sahip ve bu yetki kendisine devletin yetkili kuruluşları tarafından verilmiş işletmelerdir diyebiliriz.

Buraya tıklayarak T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu “Ticari Amaçlı Yer Sağlayıcı Sorgulama” sayfasından sorgulama yapılabilir.

Elbette. Dem Yazılım müşteri odaklı anlayış ile hizmetlerini sunmaktadır. Bu doğrultuda kendi isteklerinizi belirleyip, bu istekleri bize bildirip en uygun teklifi alabilirsiniz.

Teklif talebinizi buraya tıklayarak “Teklif Merkezi” üzerinden bize bildirebilirsiniz. 

Bizimle +90 (850) 307 65 11 numaralı Müşteri Destek Hattımız üzerinden hafta içi 09:00-18:00 arası, hafta sonu  cumartesi günü 10:00-15:00 arası iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca iletisim@demyazilim.com adresi üzerinden e-posta yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde WhatsApp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın sağındaki WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top