Her Dem Dijitale

Deneyimli ve öğrenmeye, yeni şeyler öğrenip gelişmeye açık bir ekiple yola çıktık. Uzun süre freelancer iş modelinde çalışan dağınık ekibi toplayıp resmi bir şirket bünyesinde hizmet vermeye başladık.

Her DEM DİJİTALE

Ne yapıyoruz?

Tecrübeli ekibimizle siz değerli müşterilerimize kurumsal site, e-ticaret sitesi, özel proje yazılım, mobil uygulama, grafik tasarım, logo ve sosyal medya gönderi tasarım hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca sosyal medya reklamları ile Google reklamlarını içeren Dijital Pazarlama hizmetlerimizi de sizlere sunuyoruz, dijitalde yükselmenizi sağlıyoruz.

Amacımız

Yeni bir anlayış yeni bir nefes

Çizilmiş sınırların dışında farklı bir bakış açısı ile teknoloji dünyasında yol almak başlıca amacımız. Tabi bu amaca giden yolda sizleri de yalnız bırakmıyoruz. Dijitaldeki ihtiyaçlarınız için her dem yanınızdayız.

Başıca Hizmetlerimiz

Tanıtım videomuzu izleyerek ve aşağıdaki kutucuklardan temel olarak bilgi alabilirsiniz.

Yazılım ve Teknoloji

Kurumsal ve E-Ticaret Sitelerinizi, mobil uygulama ve özel kodlama-tasarım yazılım ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz, bu ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Teknolojinin ve yazılımın verdiği tüm imkanları önünüze seriyor harika işlerle sizi dijital dünyaya hazırlıyoruz.

Tasarım ve İçerik

Sosyal Medya gönderilerinizi, logo ve diğer tasarım ihtiyaçlarınızı grafik tasarım ekibimizin sihirli parmakları ile hazırlıyoruz. Ayrıca metin yazarlığı, blog yazısı, makale yazımı gibi içerik üretimi hizmetlerimizi de sizlere sunuyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi ile işletmenizi, internet sitenizi veya sosyal medya hesabınızı profesyonelce yönetiyoruz. Sosyal medyadaki varlığınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için elimizden geleni ardımıza koymadan çalışıyoruz.

2022
Yeniden Yapılanma

Ekibimiz ve Şirketimiz 2022 Mart ayında kuruluşun üzerinden bir yıl geçtikten sonra yeniden yapılanma sürecine girdi. Nisan 2022'den itibaren sizlere etkin, genç ve dinamik ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

2021
Şirket Kuruluşu
Dem Yazılım'ın resmileşmesi işleri Mart 2021'de başladı ve Nisan 2021'den itibaren altyapı ve hizmet sunumu hakkındaki çalışmaları tamamlandı.
 
 
2020
Beklenmedik Sürpriz

Çalışmalar hız kazandığı anda 2020 Coronavirüs Pandemisi nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi çalışmalarımız yavaşladı ve evden devam etti.

2019
Ar-Ge ve Hazırlık Süreci

Deneyimli ekibin yeni işinde kuruluş öncesi iş stratejisi ve hedef belirleme aşaması için çalışmalar yapıldı.

2018
Ekibin Birleşmesi

Ayrı ayrı çalışan birbirinden bağımsız freelancer ve diğer yetenekler bir araya gelmeye başladı.

Scroll to Top