Dem Yazılım bir fikir, bir temel, bir proje…
Deneyimli ve öğrenmeye, yeni şeyler öğrenip gelişmeye açık bir ekiple yola çıktık. Uzun süre freelancer iş modelinde çalışan dağınık ekibi toplayıp resmi bir şirket bünyesinde hizmet vermeye başladık.
Tecrübeli ekibimizle siz değerli müşterilerimize kurumsal site, e-ticaret sitesi, özel proje yazılım, mobil uygulama, grafik tasarım, logo ve sosyal medya gönderi tasarım hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca sosyal medya reklamları ile Google reklamlarını içeren Dijital Pazarlama hizmetlerimizi de sizlere sunuyoruz, dijitalde yükselmenizi sağlıyoruz.

Başlıca Hizmetlerimiz

İşinizin internet ve teknoloji ile olan kısmına bazen uğraşmak zor gelebilir. Veya öğrenmek ile uğraşmak zaman kaybına neden olabilir. İşte bu nedenle uzmanından yardım almak en iyisidir. Kurumsal Site tasarımından özel kodlama-tasarım projelere, logo tasarımından reklam tasarlamaya, sosyal medya reklamlarından SEO hizmetlerine kadar geniş çapta hizmet sunuyoruz.

Yazılım ve Teknoloji

Kurumsal ve E-Ticaret Sitelerinizi, mobil uygulama ve özel kodlama-tasarım yazılım ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz, bu ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Teknolojinin ve yazılımın verdiği tüm imkanları önünüze seriyor harika işlerle sizi dijital dünyaya hazırlıyoruz.

Tasarım ve İçerik

Sosyal Medya gönderilerinizi, logo ve diğer tasarım ihtiyaçlarınızı grafik tasarım ekibimizin sihirli parmakları ile hazırlıyoruz. Ayrıca metin yazarlığı, blog yazısı, makale yazımı gibi içerik üretimi hizmetlerimizi de sizlere sunuyoruz.

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Yönetim ve Reklamları, Google Reklamları ve SEO optimizasyon yeteneklerimiz ile işletmenizi, internet sitenizi veya sosyal medya hesabınızı öne çıkarıyor ve yeni müşteriler edinerek dijitalde yükselmenizi sağlıyoruz.
Bizim Hikayemiz

Genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizin dijitaldeki hikayesi…

2022

Yeniden Yapılanma
Ekibimiz ve Şirketimiz 2022 Mart ayında kuruluşun üzerinden bir yıl geçtikten sonra yeniden yapılanma sürecine girdi. Nisan 2022'den itibaren sizlere etkin, genç ve dinamik ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

2021

Şirket Kuruluşu
Dem Yazılım'ın resmileşmesi işleri Mart 2021'de başladı ve Nisan 2021'den itibaren altyapı ve hizmet sunumu hakkındaki çalışmaları tamamlandı.

2020

Beklenmedik Sürpriz
Çalışmalar hız kazandığı anda 2020 Coronavirüs Pandemisi nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi çalışmalarımız yavaşladı ve evden devam etti.

2019

Ar-Ge ve Hazırlık Süreci
Deneyimli ekibin yeni işinde kuruluş öncesi iş stratejisi ve hedef belirleme aşaması için çalışmalar yapıldı.

2018

Ekibin Birleşmesi
Ayrı ayrı çalışan birbirinden bağımsız freelancer ve diğer yetenekler bir araya gelmeye başladı.