Dijitalin İç Mimarisi: Grafik Tasarım

Grafik-Tasarım dijitalin iç mimarisi gibidir. Görsel olarak sitenizi ziyaret edenleri, sosyal medya hesaplarınızı ziyaret edenleri cezbeder, görsel bir şölen sunar. Logonuz, reklam bannerlarınız, Instagram gönderileriniz, sitenizdeki slider görselleriniz gibi daha birçok tanıtım ve görsel estetik amaçlı tasarımlarınızı grafik tasarım hizmetlerimiz ile alabilirsiniz.

Tasarımınızı Sihirli Parmaklara Bırakın

Çeşitli ölçütlerde logo, tanıtım, duyuru, kampanya, kurumsal kimlik ve dijital reklam amaçlı görsellerinizi tasarım ekibimize yaptırabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızın ardından tasarım ekibimiz fevkalade bir tasarımı sizlere sunacaktır.

Logo Tasarım

İşinizi, sizi, ürün ve hizmetlerinizi anlatan, manası olan ve sizi yansıtan bir logonuz olması işiniz ve marka bilinirliğiniz açısından çok mühimdir. Bu nedenle göz alıcı, anlamlı ve markanızı yansıtacak bir logoyu Dem Yazılım’ın sihirli parmaklara sahip tasarımcılarına tasarlatabilirsiniz.

Banner ve Reklam Alanları

İnternet sitenizde tanıtım sliderlarınıza, dijital reklam alanlarınıza, Instagram, Facebook, Google gibi mecralarda sponsorlu reklam gönderilerinize banner tasarımları ekleyerek potansiyel müşterilerinize harika bir tanıtım yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Gönderileri

Instagram, Facebook, LinkedIn gibi ve daha nice farklı sosyal medya hesaplarınız için istediğiniz gönderileri, hikaye ve reels gibi video tasarımlarını sizin için tasarım ekibimiz halledecektir. İsteklerinizi bildirmeniz ardından tek yapmanız gereken sıcak bir kahve içip harika sonucu beklemek olacaktır.
Grafik Tasarım İçin Durma
Referanslarımız

Dem Yazılım grafik tasarım ekibinin ellerinden çıkan efektif, göze hoş gelen ve kaliteli tasarımlarımıza ait örneklerden bazılarını sizler için aşağıda sergiledik.

Hizmet ve Ücretler

Sosyal Medya Gönderisi

50 ₺
Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn vb. platformlar için gönderileriniz özenle ve profesyonelce hazırlanır.

YouTube Fotoğrafları

150 ₺
YouTube Kanal Fotosu, YouTube Video Küçük Resmi (Thumbnail) vb. YouTube grafik tasarım ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve efektif bir şekilde hazırlıyoruz.

Logo Tasarımı

500 ₺
Kurumsal kimliğinizi yansıtacak logonuzu, sizlere özel olarak tasarlıyoruz. Tek yapmanız gereken ekip arkadaşlarımıza ne istediğinizi iletmeniz. Gerisi sihirli parmaklarda.
Grafik Tasarım Abonelik Paketlerimiz

Sürekli çeşitli alanlarda grafik tasarım hizmetine ihtiyacınız olduğunda Dem Yazılım grafik tasarım ekibiyle sürekli çalışmanız yararlı olacaktır. Bu nedenle sizlere özel grafik tasarım paketlerimizi aşağıda listeledik. Ayrıca ihtiyaçlarınızı sizin belirleyebildiğiniz opsiyonel paketimiz ile ihtiyacına göre özelliklerde paket oluşturup maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

Special

920 ₺
Hizmetleri tek tek almaya göre %20 daha tasarruflu
 • 1 Adet Logo
 • 3 Adet Sosyal Medya Gönderi Tasarımı
 • 3 Adet Sosyal Medya Hikaye Tasarımı
 • 3 Adet Çok Amaçlı Banner Tasarımı
 • 3 Adet YouTube Video Fotoğrafı (Thumbnail)

Professional

2.000 ₺
Hizmetleri tek tek almaya göre %20 daha tasarruflu
 • 3 Adet Logo
 • 7 Adet Sosyal Medya Gönderi Tasarımı
 • 5 Adet Sosyal Medya Hikaye Tasarımı
 • 5 Adet Çok Amaçlı Banner Tasarımı
 • 5 Adet YouTube Video Fotoğrafı (Thumbnail)

Space

3.280 ₺
Hizmetleri tek tek almaya göre %20 daha tasarruflu
 • 3 Adet Logo
 • 18 Adet Sosyal Medya Gönderi Tasarımı
 • 10 Adet Sosyal Medya Hikaye Tasarımı
 • 10 Adet Çok Amaçlı Banner Tasarımı
 • 10 Adet YouTube Video Fotoğrafı (Thumbnail)

Kendi Paketini Kendin Oluştur. Avantajlı Fiyatlardan Yararlan.

Yukarıda listelenen üç pakette ihtiyacınızı görmüyor veya ihtiyacınızdan çok mu fazla? O zaman burası tam size göre. Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı belirterek en avantajlı fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. “Teklif Al” butonuna tıklayarak ihtiyaç ve isteklerinizi belirtin, uzman ekibimiz size en uygun paket içeriğini ve avantajlı fiyatları sunsun.  Hadi durmayın, teklif alın!